Dětské pódium


V zámeckém parku na vás čeká spousta zábavy!

Vystoupení nejmenších dětí z místních kroužků a spolků v časovém pásmu od 10 do 17 hodin. Nezapomeňte povzbudit naše malé umělce a odměnit je potleskem! Pamatujte, že časy dětských vystoupení jsou pouze orientační a připravte se na nekonečnou dávku radosti!

Připraveni rozesmát Vás budou mimo jiné oblíbení Vanda a Standa, kteří letos slaví 20 let.

Nechte se unést divadelními představeními, úžasnými dětskými vystoupeními pro ty nejmenší, tvořivými dílnami, pískováním, malováním na obličej či dočasným tetováním. 

Vanda a Standa slaví 20 let

V roce 2004 vznikla dvojice Vanda a Standa. Za 20 let dvojice vytvořila desítky písniček pro děti, 6 let vysílala pořad pro děti v Českém rozhlase, má za sebou desítky vystoupení v několika televizích, videa na You Tube a písničky na hudebních platformách. Vydala dvě alba pro veřejnost a několik tematických písničkových alb  pro nejrůznější subjekty. Vanda a Standa pomalu začínají oslovovat děti svých prvních posluchačů a už 13 let se starají o dětskou scénu na Vlašimských májových slavnostech.Už 18 let také spolupracují s časopisem Sluníčko, kde nově vydávají i písničky, které můžete slyšet i na You tube kanálu časopisu Sluníčko. V roli Vandy se vystřídaly VLAĎKA VOHRALÍKOVÁ, KATEŘINA KLEČKOVÁ, IRENA MUSILOVÁ a v současné době jako Vandu vídají diváci SÁRU HOBLOVOU. Na Standu si hraje LUKÁŠ ČERMÁK. Vše o VaS na www.vandaastanda.cz na FB, IG,YT....
Přijďte s námi oslavit narozeniny 1. května na dětskou scénu Vlašimských májových slavností! Uvidíte a uslyšíte to nej z Vandy a Standy a samozřejmě nebudou chybět narozeninové soutěže, spousta cen od tradičních partnerů VaS, možná přijde i kouzelník a možná bude nějaké další překvapení.

www.vandaastanda.cz

Vystoupení na dětském pódiu